Нагадаємо, традиційною частиною Оскара-2020 є шоу In Memoriam, яке організатори влаштовують для того, аби вшанувати пам'ять померлих зірок. Уважні фанати помітили, що до списку не увійшло ім'я Люка Перрі, які відомий своїми ролями у "Беверлі-Гіллз, 90210", "Рівердейл", "Одного разу в Голлівуді" та інших проєктах.

Тут більше: Мережа в обуренні: Люка Перрі не внесли до числа тих, кому віддали шану на Оскарі-2020

Також представники академії кіномистецтва вирішили пропустити Кемерона Бойса, який помер у 20-річному віці в липні 2019 року. В мережі з’явилося чимало обурень, на які організатори Оскара-2020 одразу ж відповіли офіційною заявою. Пояснення з'явилося на сайті видання The Hollywood Reporter.

Академія отримує сотні запитів щодо того, аби в сегменті In Memoriam з'явилися імена улюблених артистів і працівників кіноіндустрії, яких з нами більше немає. Виконавчий комітет ... розглядає список імен, аби вибрати ті, які з'являться в телетрансляції в рамках ефірного часу, який є обмеженим. Повний список заявок можна знайти на сайті, він буде доступний протягом всього року,
– написали у своїй заяві організатори Оскара-2020.

Також вони додали, що згадка про Люка Перрі та Кемерона Бойса додана до спеціальної галереї на офіційному сайті Американської академії кіномистецтва.