Нещодавно іноземні таблоїди підірвала новина про позов Джонні Деппа до суду на його колишню дружину Ембер Хьорд. Після цього адвокат голлівудської зірки заявив, що вона не буде мовчати вслід на його безпідставні звинувачення. Однак на цьому їхня суперечка не завершилася. Джонні Депп зізнався виданню People, що його колишня дружина зрадила йому через місяць після весілля.

Читайте також: Скалічила себе сама, – Джонні Депп надав докази, що не бив екс-дружину Ембер Хьорд

Як стверджує зірка "Піратів Карибського моря", коли він був на зйомках, Ембер за ним не сумувала. В той час вона зустрічалася із засновником компанії Tesla. А також Ілон Маск був в будинку Деппа в той момент, коли вона заявляла про насильство і пред'являла знімки з доказами.

Що відомо про стосунки Ілона Маска та Ембер Хьорд? Зірки почали зустрічатися в 2016 році. Чутки про їхній роман вони підвердили, опублікувавши спільні фото в мережі. Однак після року стосунків знаменитості розлучилися. Ілон Макс боляче переносив розставання і в одному з інтерв'ю зізнався, що рішення прийняла Ембер Хьорд. Він зазначив, акторка була його справжнім коханням.