Джонні Депп

"Поля, біжи": 23-річна російська наречена Джонні Деппа втекла від нього
30 квіт
14:39
Після того, як голлівудського актора Джонні Деппа заскочили в обіймах 23-річної росіянки Поліни Глен, дівчина почала переховуватися від журналістів та папараці. Для цього ймовірна наречена зірки фільму "Пірати Карибського моря" виїхала з особняка артиста у Лос-Анджелесі, де вона жила останні місяці, та повернулася у Росію.
Вона не буде мовчати, – адвокат Ембер Хьорд прокоментував позов Джонні Деппа
3 бер
20:27
Джонні Депп подав до суду на колишню дружину, звинувачуючи її в наклепі напередодні, 2 березня. Довго очікувати на відповідь зі сторони Ембер Хьорд не довелося. Реакцію її адвоката опублікували західні ЗМІ одразу після його позову.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.