Одне за одним успішні представники українського шоу-бізнесу продовжують розважати суспільство в умовах карантину. Джамала провела онлайн-концерт у власній студії. Зірка наголосила, що музиканти дотримувалися всіх запобіжних заходів – прихопили з собою антисептики та маски.

Читайте також Джамала зачарувала мережу новим кавером у День щастя: відео

Впродовж години вона не лише співала свої хіти, а й спілкувалася з прихильниками. Зірка зізналася, що надзвичайно стурбована спалахом коронавірусу, адже зараз вагітна та чекає на народження другої дитини.

Джамала також заявила, що хвилюється про долю своїх гастролів та виступів, один з яких мав відбутись у рамках міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2020 в Роттердамі. Наразі вона не стала оголошувати долю своєї появи на сцені Євробачення-2021, яке перенесли через пандемію коронавірусу.

Саме в ці непрості моменти хочеться ділитися з вами позитивною енергією та пісням, які я писала в різні моменти мого творчого шляху. Дуже хочеться, щоб ми всі швидко побороли цей вірус. Залишайтесь вдома, дотримуйтесь дисципліни,
– анонсувала онлайн-концерт Джамала.

Варто наголосити, що фани радо сприйняли ініціативу кумира. Пряму трансляцію концерту переглянули понад 19 тисяч користувачів з усього світу.

Джамала дала онлайн-концерт: дивіться відео онлайн