Зі своїм чоловіком Володимиром Локотком, який є генеральним директором "Нового каналу", зірка прикрасила обкладинку журналу Viva. У глянці подружжя постало досить серйозним, приховавши щасливі посмішки.

Читайте також: Ольга Фреймут показала ніжне фото з чоловіком

Як відомо, понад 2 роки Ольга Фреймут приховувала свого коханого від громадськості. Тепер зірка вперше вирішила пояснила, чому не розповідала журналістам про роман з Володимиром Локотко. За словами телеведучої, вона боялась зіпсувати стосунки.

Усі нормальні люди так роблять, бо якщо на початку роману розказувати: "Боже, у мене все добре", а потім раптом щось не так,
– зазначила Ольга Фреймут.

Окрім цього, телеведуча збентежила заявою, зізнавшись, що колись відчувала себе "дуже сильною жінкою". Однак після заміжжя з Володимиром Локотко вона боїться "загубитися".

Я бачу, як Володя мене від усього оберігає. Не засмучує зайвий раз. До цього я думала, що дуже сильна. Та без нього тепер ніяк, наче боюся загубитися,
– зізналась Ольга Фреймут.

Водночас Володимир Локотко розповів, як вони взаємодіють з норовливою телеведучою. За його словами Ольга Фреймут є джерелом натхнення в їхній сім'ї.

"У нашій родині я – керівник, а Оля – креативний директор. Я відповідаю за адміністрування, за календарно-постановочний план, за бюджети, а Оля у нас – за творчість, натхнення, настрій", – додав Володимир Локотко.