Лише влітку цьогоріч прогриміла новина про розлучення зіркового подружжя актора Ліама Гемсворта та норовливої співачки Майлі Сайрус після восьми місяців подружнього життя. Проте на цьому гучні скандали, у яких опинявся актор "Голодних ігор" впродовж року, не закінчилися. Нещодавно проти нього подав позов до суду фотограф Джанет Майєр, який звинуватив Ліама Гемсворта в плагіаті.

Читайте також: Він заслуговує кращої, – родичка Ліама Гемсворта прокоментувала розлучення з Майлі Сайрус

У липні 2018 року актор опублікував на особистій сторінці в інстаграмі знімок, який був зроблений під час зйомок комедійної стрічки "Хіба це не романтично". Такими діями 29-річний Ліам Гемсворт порушив закон про авторські права, адже кадри були оприлюднені без згоди фотографа.

Проте ще більше обурення митця Джанета Майєра викликало те, що за рік актор знову поділився світлиною в інстаграм-сторіз, закликаючи шанувальників голосувати за фільм "Хіба це не романтично" на молодіжній премії Teen Choice Awards.

Автор кадру не змирився з незаконним використанням його творчості й подав до суду на Ліама Гемсворта. Він випагає в актора 15 тисяч доларів за порушення авторських прав.