У 26-річної дівчини полікістоз яєчників і саме тому волосся на її обличчі росте так само інтенсивно, як у чоловіків. Дівчина не переймається цим та прийняла себе такою, якою є. Вона відростила 15-сантиметрову бороду та навіть потрапила в Книгу рекордів Гіннесса.

"Найскладнішим було прийняти рішення відростити бороду. Я знала, що відрізняюся від інших, і вирішила – будь що буде. Мене так вимотало цькування, що я вирішила повстати проти норм суспільства і рамок "прийнятної" краси", – розповіла Харне.

Читайте також: Кім Кардашян підозрюють у вживанні кокаїну: зірка виправдовується

З дівчини постійно знущались в школі і вона щодня голила бороду, а раз в кілька днів використовувала віск. Однак з часом волосся ставало все жорсткішим та темнішим і борода розрослась по всьому обличчю.

"Хочеться, звичайно, щоб тебе любили і інші люди, але якщо сама себе не полюбиш – то як віддавати любов, як же ділитися нею з оточуючими. Безліч людей піддається цькуванню і бодішеймінгу, тому для мене справа честі – привернути увагу до проблеми і допомогти постраждалим подолати травму. Я сама від себе не очікувала, якою сильною і стійкою я можу бути: я красива, а раніше цього не усвідомлювала", – поділилась дівчина.

У березні 2016 року Харне Каурстала першою бородатою жінкою, яка вийшла на подіум під час Тижня моди в Лондоні.