Позачасовий мінімалістичний інтер'єр у Кореї для мікроквартир: затишні фото проєкту

7 травня 2021, 21:28
Читать новость на русском

Джерело:

his.ua

Інтер'єри, що дозволяють створити власну зону комфорту. Проєкт Life, дизайнером якого є Ян Лі, створив ідеальну базу для кожного власника чи орендаря квартири. Затишний інтер'єр навіює спокій та тепло.

Потреба у комфортних квартирах з мінімальною площею та затишним дизайном зростає з кожним роком, особливо у містах мільйонним населенням. Мінімалістичні мікроквартири, що більше нагадують квартири-кімнати, розташовані у сеульській новобудові в районі Каннамгу (Корея).

Вам сподобається Панорамні вікна із видом на Женевське озеро: фото круглої каюти у Франції із затишним інтер'єром

Дизайнер інтер'єрів Ян Лі використав березову фанеру та натуральне дерево, щоб надати цим крихітним квартирам затишного вигляду. Окрім сто сорока молодіжних осель у будинку є громадські приміщення: кухня загального вжитку, коворкінг, лаунж зона, тренажерний зал, тераса та сад на даху.

Спальне місце відмежовує скляна перегородка / Фото his.ua

Метою проєкту Life було створити принципово прості, візуально чисті, позачасові інтер'єри, що дають можливість орендарям та власникам нерухомості наповнювати домашній простір меблями, технікою та речами самостійно.

Мінікухня / Фото his.ua

Кожна квартира обладнана мінікухнею та санвузлом. У кімнатах є скляні перегородки, якими можна зонувати простір. Для створення ефекту теплоти та затишку, дизайнер використав м'які просторові елементи (арки, вигини та інше).

Зонування приміщення / Фото his.ua

Місце для зберігання із затишним куточком для читання / Фото his.ua

Теплий відтінок дерева додає затишку квартирі. Велика кількість денного світла створює комфортні умови для проживання. Ідеальний простір для відпочинку після важкого робочого для!

Читайте також Сучасне перепланування створило унікальний дизайн лондонського будинку: фото

Ліжко вбудоване у напівциркульну нішу / Фото his.ua

Моєю ціллю було створити порожні мінімалістичні інтер'єри, які б створювали відчуття власного будинку, – пояснює Лі.

Виділення стін за допомогою фанери із натуральним шпоном / Фото his.ua