Вже цієї неділі, 26 квітня, в особливому діджитал-форматі відбудеться суперфінал ювілейного сезону "Голосу країни". Саме тоді вся країна дізнається ім'я переможця. Серед конкурсантів є і українська акторка та співачка Дар'я Петрожицька. У віртуальному шоу "Ніч у барі" виконавиця розповіла про участь у шоу та роботу із наставниками.

Читайте також: Зірка серіалу "Папік" Дар'я Петрожицька вперше розповіла про шлюб та розлучення

28-річна співачка поділилася подробицями роботи на проєкті та розповіла про творчу роботу з двома її наставниками Тіною Кароль і Даном Баланом. Дар'я зазначає, що тренери мають абсолютно різний підхід до учасників.

Дан настільки лаконічний, що скаже будь-що і одразу все стає зрозуміло. На етапі нокаутів сказав одне речення і я все зрозуміла. А ось Тіна навпаки, вона і мені, і Даніелю все детально пояснювала. Перед нами було завдання не гарно заспівати, а зробити номер,
– зізналася Петрожицька.

Дар'я Петрожицька розповіла про участь у шоу "Голос країни": дивіться відео онлайн

Нагадаємо, після сліпих прослуховувань Дар'я потрапила до команди Тіни Кароль. На етапі боїв співала у дуеті разом із Даніелем Селемом. Вони виконали пісню "Позвони мне, позвони". Петрожицька каже, що Тіна давно хотіла, щоб хтось заспівав її на проєкті і вони з Даніелем погодилися. Зіркова тренерка тоді дала шанс Даніелю, а Дар'ю "вкрав" у свою команду Дан Балан.

Дар'я Петрожицька та Даніель Салем – "Позвони мне, позвони": дивіться відео онлайн

Виступи Дар'ї на нокаутах вразили Дана і дівчині вдалося потрапити до числа фіналістів, які змагатимуться за перемогу вже цієї неділі.

Дар'я Петрожицька – "Ой, ходить сон": дивіться відео онлайн