Чим підживити помідори під час цвітіння: 6 секретів досвідчених городників

21 червня 2023, 10:03
Читать новость на русском

Коли помідори починають цвісти - саме час вносити добрива. Це сприятиме хорошому та багатому урожаю.

Кожен городник має свої секрети вдалого підживлення та в усіх вони можуть бути різними. Підгодівля забезпечує рослину необхідними поживними речовинами, що підтримує їхнє здоров'я. Які добрива краще застосовувати для помідорів під час цвітіння – розповість 24 Канал

Це цікаво Звичайний продукт, який люблять огірки: у чому користь молока для цих овочів

Які добрива корисні для помідорів

  • Дріжджі допомагають рослинам швидше рости, особливо ті, які були слабкими. Щоб приготувати розчин, треба взяти 100-150 грамів свіжих дріжджів та розчинити в 1 літрі теплої води. Настоюємо суміш кілька годин, а потім ще раз розводимо у 10 літрах води. Ним можна підливати помідори суто під корінь, щоб не потрапляв на листя і пагони. 


Свіжі дріжджі / Фото Кондитерська "2 зайці"

  • Борну кислоту слід використовувати, коли квіти помідорів почали обсипатися. Буде достатньо 1 грама речовини на 1 літр води. На відро води вистачить 1 столової ложки засобу. 


Борна кислота / Фото "Ковалент"

  • Завдяки йоду активізується цвітіння та зав'язка плодів. Тож візьміть 6-8 крапель речовини на 10 літрів води. Можна ще додати 500 мілілітрів звичайної сироватки. Ним треба поливати томатні грядки. 


Йод / Фото "ОН Клінік"

  • Коли з'явилися перші квітки, використовуйте марганцівку. Варто розвести суперфосфат та сульфат калію у пропорціях 25 та 20 грамів на 10 літрів води. 

Марганцівка / Фото "Зелена садиба"
  • Метронідазол захистить помідори від шкідників. У відрі води варто розчинити кілька таблеток та можна обприскувати томати.

Метронідазол / Фото Tabletki.ua
  • Настій трави буде ефективним для підгодівлі помідорів. Треба подрібнити будь-який бур'ян та покласти у відру трохи нижче, ніж на половину. Заливаємо водою та нехай бродить на сонці 10-12 днів. Потім 1 літр засобу необхідно знову розмішати з 9 літрами води. Під кожен кущ беремо по 1-1,5 літра настою.


Пирій / Фото "Яблуком"