Мережу підірвали нові захопливі кадри зі знімального майданчика, на яких виблискують 55-річний Бред Пітт, 44-річний Леонардо Ді Капріо і 29-річна Марго Роббі. Такий акторський склад викликав неабияке обговорення і спровокував ще більше очікування кінострічки, прем'єра якої відбудеться в Україні сьогодні, 15 серпня.

Читайте також: Харлі Квінн повертається: Марго Робі показала фото в образі знаменитої лиходійки

Знімки, на яких позують оскароносний Ді Капріо, знаменитий викрадач сердець Пітт і королева Марго Роббі, вразили своєю яскравістю.

За сюжетом фільму, події розгортаються в Лос-Анджелесі в 1969 році. В центрі уваги постає сектант Чарльз Менсон, який вбив вагітну дружину відомого режисера (її грає Роббі). А Пітт і Ді Капріо грають ролі свідків цієї неприємної події.

В одному зі своїх інтерв'ю Квентін Тарантіно зізнався, що працював над сценарієм понад п'ять років. Також чоловік додав, що йому близька ця тема, тому що більшу половину життя він прожив саме у Лос-Анджелесі і в 1969 році також жив. Нехай, тоді йому було всього сім років. Тарантіно сказав, що його метою є пристрасно розповісти про те місто, яких більше немає.

Перші фото зі зйомок фільму з'явилися в мережі в липні 2018 року. А в червні 2018 року з'явилися фотопорівняння змін іміджу, які голлівудські актори були змушені зробити для фільму "Одного разу в Голлівуді".


Бред Пітт у фільмі "Одного разу в Голлівуді" / Instagram / @vanityfair


Марго Роббі у фільмі "Одного разу в Голлівуді" / Instagram / @margotupdate


Леонардо Ді Капріо у фільмі "Одного разу в Голлівуді" / Instagram / @vanityfair


Бред Пітт і Леонардо Ді Капріо у фільмі "Одного разу в Голлівуді" / Getty Images


Марго Роббі у фільмі "Одного разу в Голлівуді" / Instagram / @vanityfair


Леонардо Ді Капріо у фільмі "Одного разу в Голлівуді" / Instagram / @margotupdate


Бред Пітт і Леонардо Ді Капріо у фільмі "Одного разу в Голлівуді" / Getty Images