Мільйони користувачів Instagram, які стежать за життям Блейк Лайвлі, з розпачем сприйняли інформацію про видалення її сторінки. Перед тим, як попрощатись з прихильниками, зірка зіграла з ними в гру "Шибениця", де люди склали набір слів "Що трапилось з Емілі?" Наступного дня всі дописи акторки були стерті. Також Блейк Лайвлі відписалась від всіх друзів включно з чоловіком Раяном Рейнольдсом.

Читайте також: Це жахливо дізнатися, що тебе вигнали з дому, – Раян Рейнолдс про видалення Instagram у дружини

Загадковий допис про Емілі Нельсон викликав хвилю чуток. Однак жодні пошуки у мережі не дали результату. Головоломка від Блейк Лайвлі захопила не тільки підписників зірки, але й журналістів, які обговорювали ситуацію на телебаченні.

В опублікованому дописі акторка пояснила, хто така Емілі. Як виявилось, це головна героїня нового фільму, яку зіграла Блейк Лайвлі. Дівчина зникла за загадкових обставин, тому акторка вирішила заінтригувати людей, створивши не менш детективну історію на своїй сторінці. Понад 6 мільйонів підписників зірки вподобали новий трейлер до фільму "Що трапилось з Емілі?"

Також Блейк Лайвлі опублікувала фото з кінопрем'єри фільму "Останній портрет". За словами акторки, вона хотіла це зробити за кілька днів після події, однак фото вже втратили актуальність. Тому зірка відновила свою сторінку та розповіла про одну з причин повернення до соцмереж.

Оскільки після кількох днів дивно публікувати те, як я чудово виглядала 2 дні тому. Це показує, наскільки зараз я не в формі у порівнянні з тим днем, коли вбрала цей дивовижний одяг. І що ж робити? Я не можу дозволити, щоб цей вихід був невисвітлений. І тоді усвідомила: ми повністю втрачаємо так своє крутість. Дякую соціальній мережі, яка офіційно прийняла мою "застуду",
– загадково написала Блейк Лайвлі.

Хто така Блейк Лайвлі?
Популярна акторка, яка зіграла головні ролі у серіалі "Пліткарка", фільмах "Вік Аделін", "Приватне життя Піппи Лі", "Особливо небезпечні", "Джинси-талісман" та "Місто". Блейк Лайвлі разом з чоловіком Раяном Рейнольдсом виховує 2 дітей.