Хоча Блейк Лайвлі офіційно не зазначила, чому вирішила позбутись всіх своїх фотографій в мережі, фанати здогадуються, в чому причина.

Читайте також: Секція ритму: з'явився трейлер фільму з Блейк Лайвлі і Джудом Лоу у головних ролях

У 2018 році актриса зіграла з фанатами у гру, яка натякала на вихід нового фільму за її участю – "Проста послуга". Користувачі повинні були відгадати "Що трапилось з Емілі", після чого Блейк на деякий час видалила всі фото із сторінки та навіть відписалась від сторінки свого чоловіка Раяна Рейнольдса. Згодом вона відновила всі фото з архіву в інстаграмі.

Цього ж разу очищення профілю теж може бути пов’язане з виходом нового фільму "Секція ритму" (The Rhythm Section), оскільки актриса залишила в профілі лише один відеоролик з тизером стрічки. Додамо, що на її сторінку в інстаграмі підписані більше 28 мільйонів користувачів.

Прем’єра картини з Лайвлі в головній ролі запланована на 31 січня. У фільмі також зіграли Джуд Лоу, Річард Брейк і Стерлінг К. Браун та інші, режисером стала Рід Морано. Згідно з сюжетом, головна героїня втрачає своїх рідних у автокатастрофі і замислює помсту винуватцям трагедії. Фільм знято на основі однойменного роману.


Сторінка Блейк Лайвлі в інстаграмі станом на 19 листопада / Скріншот