Анна Трінчер – блогерка, з аудиторією більш ніж мільйон підписників в інстаграмі. Кожного дня вона спілкується зі своїми прихильниками за допомогою цієї соціальної мережі та розвиває свою музичну кар'єру. В ексклюзивному інтерв'ю для LifeStyle 24 Аня розповіла, що їй дав "Голос країни", про співпрацю з Джамалою та як можна популяризувати свої роботи в мережі.

Читайте також: Інтерв'ю з Брією Блессінг: Я думала, що вже не вийду заміж

Аню, ви були учасницею проєкту "Голос країни", де вам вдалося дійти до суперфіналу. Цей період вашої творчості хоч і був коротким, проте яскравим, і, як ми думаємо, складним. Що він вам дав?

Це був доволі складний період у моєму житті. В той рік, коли я брала участь в "Голосі", була ученицею 11 класу. Тому потрібно було готуватися до ЗНО, випускного, закінчення школи. Було дуже складно все поєднувати. Бігала зі школи на репетиції "Голосу країни", а звідти до репетиторів по ЗНО. Прокидалася о шостій годині ранку, щоб готуватися до екзаменів. Паралельно з цим, готувалася до кожного ефіру. В "Голос. Діти" мені не вдалося далеко пройти, тому поставила собі за мету дійти якомога далі в дорослому сезоні.

Після завершення шоу в моєї творчості з'явилося багато нових шанувальників, я відчувала їхню підтримку. Звісно, що без негативу та хейту не обійшлося.

Дивіться виступ Анни Трінчер у фіналі шоу "Голос країни":

Як вплинуло на вас знайомство з Джамалою, яку ви обрали тренером на проєкті?

Вона давала мені неймовірні поради, показала, як працювати на сцені. З нею я зрозуміла, що таке справжня енергія артиста, яка "розриває" навіть через екрани телевізорів.

Ви також є популярною блогеркою в інстаграмі. На вашу думку, блог може допомогти молодому виконавцю у розвитку творчості?

Інстаграм – це чудова платформа для контакту з прихильниками. Знайомство із моїми шанувальниками відбулося завдяки багатьом проєктам, в яких я брала участь, проте завдяки цій соціальній мережі ми завжди поруч. Тепер це друзі, які є разом зі мною в реальному часі, знають про всі життєві ситуації, новини та негаразди. Ми частенько просимо один в одного порад, обмінюємося думками. Інколи, це джерело мого натхнення.


Співачка та акторка Анна Трінчер / Фото: Анна Трінчер

Як розвиваєтеся в акторській діяльності? Коли прихильники вкотре зможуть побачити Анну Трінчер в кінопроєктах?

Зараз я перебуваю в пошуках образу для кінематографу. Для цього ходжу на різноманітні проби та кастинги, пробую себе в різних амплуа. З часом ви все зможете побачити.

Серед зірок вітчизняного шоу-бізнесу популярними є цікаві дуети. Можливо, у ваших планах також є творчі колаборації і вже знаєте з ким саме?

Проєкти, де я була конкурсанткою, дали змогу познайомитися з багатьма цікавими людьми, з якими ми на одній творчій хвилі. Мрію заспівати з Джамалою якусь нашу спільну ліричну пісню. Звісно, що хочеться заспівати з якимсь закордонним відомим виконавцем. На моєму ютуб-каналі та в інстаграмі є декілька спільних робіт з моїми колегами, але це лише перший крок. Далі буде більше.


Ніжна та чуттєва Анна Трінчер / Фото: Анна Трінчер

Наразі Аня готується до першого сольного туру містами України. Прихильники зможуть побачити нове концертне шоу співачки у трьох містах України. Вона виконає авторські пісні, від яких перехоплюватиме подих. Чуттєва та ніжна Анна Трінчер завітає 28 лютого до Івано-Франківська, 29 лютого до Львова та 7 березня до Одеси.

Анна Трінчер – Ошибки: дивіться відео онлайн