В середу, 18 грудня, Бред Пітт святкував 56-річчя. Голлівудський актор вирішив не робити святкової вечірки для друзів, а закликати своїх дітей на день народження. Однак на свято завітали тільки біологічні діти іменинника – 13-річна Шайло, яка нещодавно змінила ім'я на Джон, 11-річні двійнята Нокс та Вів'єн. Нащадки, за даними E! News, пробули всього кілька годин на святі та повернулись до маєтку Анджеліни Джолі.

Читайте також: Бред Пітт відверто розповів про особисте життя після Анджеліни Джолі

Бред весь день провів у своєму будинку в Голлівуді. Його молодші діти відвідали його. Вони скромно відсвяткували його 56-річчя, тому що часу було зовсім мало. Діти пробули у нього кілька годин, вони разом пообідали. А потім їх забрали охоронці назад додому до Джолі,
– розповів інсайдер.

Ймовірно, таким же недовготривалим буде візит дітей Бреда Пітта на Різдво. За неофіційними даними, рідні діти актора проведуть з ним свято, а для нащадків актор вже готує чимало розваг. Водночас всиновлені діти колишнього подружжя Захара, Меддокс та Пакс вирішили провести Різдво з матір'ю та відмовитись від запрошення Бреда Пітта.

"Діти приїдуть до Бреда додому і проведуть з ним день. У них є деякі традиції, які вони дотримуються: святкова вечеря та обмін подарунками. Вони слухають музику і просто весело проводять час. Бред хоче зробити цей день особливим для дітей, йому подобається бачити їхню радість. Він намагається підібрати їм змістовні подарунки та подарунки-враження. Найголовніше – це просто бути разом і бути однією сім'єю. Йому не терпиться побачити їх і побути з ними вдома. Це дійсно єдине, що зараз він цінує", – розповів інсайдер.


Анджеліна Джолі з дітьми / Getty Images

Що відомо про розлучення Бреда Пітта і Анджеліни Джолі?Упродовж майже 3 років між Анджеліною Джолі та Бредом Піттом було чимало чвар і судових скандалів. Актори ніяк не могли знайти компроміс та остаточно розлучитись, хоч про розпад повідомили ще у 2016 році.

Під час судових процесів Бред Пітт наполегливо боровся за опіку над біологічними та всиновленими дітьми, в той час як Джолі наполягала на забороні актору наближатись до нащадків. Анджеліна навіть контролювала всі телефонні розмови з їхнім зірковим батьком та використовувала всі спроби примирення проти колишнього коханого. Старші діти неодноразово заявляли, що непорозуміння між батьками набридли, через що 18-річний Меддокс мріяв переїхати в іншу країну. Помітивши, як їхні з Бредом Піттом скандали впливають на психічне здоров'я дітей, Джолі пішла на поступки: за рішенням суду вона дозволила їм проводити час з Піттом.