Про це пишуть на The Guardian.

А все через нещодавні звинувачення у сексуальних домаганнях Вуді Аллена. Про це заявила його прийомна дочка Ділан Ферроу стверджує, що в 1992 році (коли їй було 8 років) вона стала жертвою сексуального насильства з боку режисера. Сам Аллен цю інформацію неодноразово відкидав.

Читайте також: Американська актриса відмовилась працювати з Вуді Алленом через звинувачення в домаганнях

Про таке рішення вже заявили актори Ребекка Холл, Гріффін Ньюман і Тімоті Чаламет: всі кошти, отримані за зйомку в картині, вони мають намір перевести на користь благодійних організацій, створених для підтримки жертв насильства.

Хороша роль – далеко не єдиний критерій для згоди на зйомку в той чи інший фільм, тепер я це розумію. В останні місяці завдяки руху, який намагається покінчити з несправедливістю, нерівністю і, найголовніше, мовчанням, це стало ясно як ніколи,
– написав Чаламет у своєму зверненні в Instagram, який став найкращим актором 2017 року за версією видання Vulture.

Читайте також: Актор фільму "Всі гроші світу" віддав 1,5 мільйона доларів жертвам сексуальних домагань

До слова, у новій стрічці Вуді Аллена "Дощовий день в Нью-Йорку", яку заплановано на 2018 рік, розповідається про одруженого чоловіка середніх років, який заводить стосунки з юними амбіційними юними дівчатами. Але його любовні пригоди загрожують обернутися для нього катастрофою, коли героя звинувачують в зв'язку з 15-річною "наложницею", – з дівчиною, яка живе з чоловіком у відкритому, неприхованому і зазвичай тривалому сексуальному зв'язку.