Однак лікарі застерігають, якщо ви хочете міцно спати вночі та повноцінно відпочивати треба уникати цих занять.

Дивитись телевізор

Екран монітора сильно подразнює наші очі та стимулює мозок до роботи. Навіть те світло, яке нам видається комфортним, все одно активує мозок та припиняє вироблення організмом гормону мелатоніну, який відповідає за хороший сон.

Читайте також: Вчені назвали органи, які вже непотрібні людям

Окрім того, якщо програма чи фільм, який ви дивитесь, містить сцени насильства, то сон може бути ще більше неспокійним.

Оновлювати соцмережі

Спокуса перевірити соцмережі перед сном деколи сильніша за нас, однак експерти все ж радять її долати. Знову ж таки, електронні прилади виділяють досить багато світла, особливо в темному приміщенні. Використання гаджетів перед сном може заважати тілу усвідомлювати про час доби (день чи ніч), тож заснути може бути набагато важче.

Їсти печиво

Спеціалісти попереджають, що навіть маленька кількість крихт у вашому ліжку може привабити мурах, комах та навіть тарганів. Тож краще відмовитись від перегляду фільму в ліжку із печивом та іншими солодощами.

З’ясовувати відносини

Для багатьох пар єдиним місцем для комунікації є ліжко. І коли у стосунках виникають конфлікти, то чомусь багато людей вважають, що найкращим моментом з’ясувати усе – це перед сном.

Однак експерти радять відкладати такі розмови на ранок. Особливо, якщо вони стосуються побутових проблем. Натомість варто просто обійняти свого партнера перед сном.

Читайте також: ТОП-5 неочікуваних речей, які спалюють калорії

Працювати

Багато людей вважають, що робота в ліжку робить їх день продуктивнішим. Однак експерти переконують, що робота в ліжку змушує вас прокрастинувати протягом робочого дня та відкладати більшість справ.

Спати з домашніми тваринами

Запрошувати чи ні своїх улюбленців в ліжко – це особистий вибір кожного. Однак спеціалісти зі здорового сну переконують, що це не дуже здорово. Ті люди, які ділять ліжко зі своїми тваринами, сплять набагато менше, адже улюбленці постійно рухаються та тим самим пробуджують власників. До того ж, вони можуть хропіти і часто займають дуже багато простору.