Гречка з молоком

Так-так, гречка з молоком не має негативного впливу на самопочуття. Але й користі від такого поєднання мало. Вся справа в тому, що гречка містить залізо, а молоко – кальцій. Залізо заважає кальцію засвоюватися, а в результаті вони нейтралізують один одного. Тому гречку і молоко краще не змішувати.

Читайте також: П'ять порад для схуднення, які насправді не допомагають

Макарони і м'ясо

Паста і фарш – здається ідеальним поєднанням, але це не так. Під час поїдання пасти слинні залози виділяють ферменти, які перетворюють крохмалисті вуглеводи в цукор. Якщо цукор з'єднується з білками з м'яса, утворюються небезпечні сполуки, які стають причиною цукрового діабету.

До пасти краще пасують овочі та різноманітні соуси.

Молоко і банан

Це поєднання прославляють, напевно, всі прихильники здорового харчування. Проте дієтологи радять їсти солодкі фрукти окремо від інших продуктів, щоб вони правильно засвоювалися організмом. Банани стануть чудовим перекусом.

Кава і бутерброди

Класичний сніданок людини, у якої постійно немає часу – це кава з бутербродами. Потрібно пам'ятати, щоб сир "віддав" організму весь кальцій, який в ньому є, з ним поряд не повинно бути вуглеводів і кофеїну.