Свій перший день народження Стормі відсвяткувала у великому колі зіркових гостей, приймаючи дорогоцінні подарунки, серед яких перша сумка від Chanel. Проте свій перший вихід на червону доріжку зіркова донька зробила лише з нагоди визначної події у їхній сім'ї.

Читайте також: Мільярдерка Кайлі Дженнер буде утримувати батька своєї дитини, якщо вони розійдуться, – ЗМІ

Напередодні, 27 серпня, у Санта-Моніці відбулася прем'єра фільму про 28-річного коханого Кайлі Дженнер Тревіса Скотта. Картина отримала назву "Тревіс Скотт: дивися, мамо, я вмію літати" (Travis Scott: Look Mom I Can Fly). 22-річна мільярдерка вирішила, що презентація фільму про батька своєї дитини хороша нагода, аби показати півторарічній Стормі, що таке червона доріжка.

Перед папараці зіркова пара з’явилася у приголомшливих образах, не соромлячись демонструвати почуття на камеру. Кайлі Дженнер і Тревіс Скотт багато обіймалися, цілувалися, а також сміялися разом з півторарічною Стормі, яка була в захваті від всього, що відбувалося навколо неї.


Кайлі Дженнер, Тревіс Скотт і їхня донька Стормі / Getty Images

Для першої появи в цілому складі на червоній доріжці молода матуся обрала стриману білу сукню міді, яка ідеально підкреслювала її пишні форми, та туфлі-човники в тон. Натомість свою доньку вона одягнула у спортивному стилі. Стормі дебютувала на червоній доріжці в камуфляжному костюмі яскравих кольорів та білих кросівках.


Кайлі Дженнер і Тревіс Скотт / Getty Images